אודות ManpowerGroup Solutions

חברת ManpowerGroup Solutions  היא החברה המובילה בישראל במתן פתרונות במיקור חוץ (Outsourcing) לארגונים ולעסקים. תחת המטרייה הרחבה של קבוצת Manpower ישראל, מבית ManpowerGroup העולמית, נהנית MGS מניסיון עשיר וידע מצטבר שנרכשו לאורך שנים, ומאיתנות כלכלית המאפשרת לה להתפתח עם צורכי השוק המשתנים.

 

מתוך הבנה עמוקה של הדינאמיות בשוק התעסוקה בכלל, ושל העולם העסקי בישראל בפרט,  פיתחה ManpowerGroup Solutions סל מגוון של פתרונות מודולריים המאפשרים ללקוחותיה להתמקד בפעילויות הליבה של עסקיהם. שירותי החברה – החל בפתרונות אסטרטגיים וכלה בביצוע פרויקט נקודתי – נתפרים בהתאם לצורכי הלקוח ושונים זה מזה בהיקפים שלהם, במשכי הזמן שלהם ובמומחיות הנדרשת בהם.

 

בזכות הידע הרב, המשאבים והכלים החדשניים שמעמידה לרשותה ManpowerGroup  העולמית, ובזכות שנים של התמחות, התמקצעות וטוויית קשרים בשוק המקומי והגלובלי, משכילה MGS  להניב תועלות ניהוליות ועסקיות לאלפי ארגונים בישראל וברחבי העולם.

 

שלוש החטיבות העסקיות הפועלות ב- – MGS חטיבת השירותים המנוהלים, חטיבת הפרויקטים וחטיבת  HR Outsourcing- מתמקדות כל אחת במודלים ייחודיים שנועדו לענות על אתגרי השוק, וביחד הן מציעות מענה כולל, מעודכן וחדשני לכל צורך.

 

כחברה מובילה בשוק התעסוקה, הרואה בהון האנושי את הבסיס לקיומה, חרטה MGS על דגלה ערכים של כבוד, אמון ויחס הוגן כלפי עובדיה ולקוחותיה, מבית ומחוץ. החברה מחויבת לקוד אתי גלובלי ומקפידה על כללים של שיתוף, שקיפות וחדשנות.

 

מחויבותה המוסרית כלפי עובדיה ולקוחותיה ומומחיותה ארוכת השנים, לצד כישרונה להתעדכן ולהתפתח בהתאם לעולם המשתנה תדיר, יכולתה לשכלל את שיטות העבודה והמתודות היישומיות שלה באמצעות מחקרים וסקרים עדכניים, ומחויבותה לקידום ופיתוח משק העבודה הישראלי, הם שמקנים ל- ManpowerGroup Solutions את מעמדה הבכיר בשוק פתרונות התעסוקה.

 

envelop
צור קשר

מחפש פתרונות מיקור חוץ לחברה שלך? השאר פרטים: